Andreas Sandberg

VD / Verksamhetschef personlig assistans

andreas.sandberg@saand.se
073-998 18 20

Tuija Törnå Larsson

Verksamhetschef

tuija@saand.se
070-397 80 40

Jonas Windefelt

Ekonomiansvarig

jonas.windefelt@saand.se

Carola Friberg

carola.friberg@saand.se
076-894 89 06

Mattias Karlsson

Verksamhetsutvecklare Personlig Assistans

mattias.karlsson@saand.se
070-641 90 20

Matilda Palmqvist

Kvalitetsutvecklare

matilda.palmqvist@saand.se
072-545 90 77

Kristin “Kicki” Hallman

Samordnare, Personlig assistans

kristin.hallman@saand.se
073-388 95 04

Magnus Lidell

Dataskyddsombud

magnus.lidell@saand.se