Andreas Sandberg

VD / Verksamhetschef personlig assistans

andreas.sandberg@saand.se
013-26 25 40
073-998 18 20

Tuija Törnå Larsson

Verksamhetschef

tuija@saand.se
013-26 25 40
070-397 80 40

Jonas Windefelt

Ekonomiansvarig

jonas.windefelt@saand.se

Anna Hjalmarsson

Samordnare, hemtjänst

anna.hjalmarsson@saand.se
013-26 25 40

Carola Friberg

Systemansvarig, TES/Treserva

carola.friberg@saand.se
013-26 25 40
076-894 89 06

Lotta Styrhagen

Samordnare, hemtjänst

lotta.styrhagen@saand.se
079-348 50 07 (Motala)
073-998 06 90 (Linköping)

Mattias Karlsson

Verksamhetsutvecklare Personlig Assistans

mattias.karlsson@saand.se
013-26 25 40
070-641 90 20

Matilda Palmqvist

Kvalitetsutvecklare

matilda.palmqvist@saand.se
013-26 25 40
072-545 90 77

Kristin “Kicki” Hallman

Samordnare, Personlig assistans

kristin.hallman@saand.se
013-26 25 40
073-388 95 04

Samordnare / Tolk

Magnus Lidell

Dataskyddsombud

magnus.lidell@saand.se