PERSONLIG ASSISTANS & LEDSAGNING

Anisa SAAND

ANISA ABDULKADIR-ALMQVIST
Uppdragsansvarig

anisa@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
070-324 30 20

SAAND Personlig Assistans

ULF GRANBERG
Uppdragsansvarig

ulf.granberg@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
013-495 67 45

Mattias Karlsson

MATTIAS KARLSSON
Verksamhetsutvecklare

mattias.karlsson@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
013-495 67 41

SAAND Personlig Assistans

PIA MEDBORG
Uppdragsansvarig assistans,
Biträdande VC hemtjänst

pia.medborg@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
013-495 67 44

Matilda Palmqvist Kvalitetsutvecklare

MATILDA PALMQVIST
Kvalitetsutvecklare

matlilda.palmqvist@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
013-495 67 42

Språk: Svenska, arabiska, kurdiska, persiska

AKO ABDULLA
Uppdragsansvarig / Informatör

info@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
072-014 40 01

HEMTJÄNST

Anita Andersson Hemtjänst Loftahammar

ANITA ANDERSSON
Samordnare Loftahammar

anita.andersson@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
070-397 80 70

Filiz Calderon Hemtjänst Botkyrka

FILIZ CALDERON
Verksamhetsledare Botkyrka

filiz.calderon@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
08-4800 42 41

Anna Nilsson SAAND Hemtjänst

ANNA NILSSON
Samordnare Gamleby, Ukna, Överrum

anna.nilsson@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
073-862 38 55

Lotta Ringdahl Hemtjänst Loftahammar

LOTTA RINGDAHL
Samordnare Loftahammar

lotta.ringdahl@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
070-397 80 70

katarina sawosz

KATARINA SAWOSC
Samordnare Botkyrka

katarzyna.sawosz@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
073-325 73 77

Tuija-300x420

TUIJA TÖRNÅ LARSSON
Verksamhetschef hemtjänst

tuija@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
013-495 67 47

SusanneV-360

SUSANNE VIBERG
Samordnare Centrala Västervik

susanne.viberg@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
073-388 93 04

ADMINISTRATION

Jonas-360

JONAS WINDEFELT
Ekonomichef

jonas.windefelt@saand.se
070 – 304 42 01

Maja-225x225

MAJA HOLMGREN
Ekonomiassistent

maja.holmgren@saand.se
070 – 453 61 21

Frida Tunemar

FRIDA TUNEMAR
Ekonomiassistent

frida.tunemar@saand.se
070-486 93 32

Andreas-360

ANDREAS SANDBERG
VD

andreas.sandberg@saand.se
010-155 03 00 (vxl)
013-495 67 40

Silhouette-360

ALEXANDER LINDAHL
Dataskyddsombud

Silhouette-360

SKYDDSOMBUD
När du behöver komma i
kontakt med skyddsombud

skyddsombud@saand.se
010-155 03 00 (vxl)

SAAND Service & Omsorg AB

SAAND Service & Omsorg AB är ett företag som alltid gör det lilla extra, våra ledord är därför “företaget med det stora hjärtat” eftersom vi alltid ser individen hos våra uppdragsgivare. Vare sig du använder dig av hemtjänst, personlig assistans, ledsagning eller bara enstaka hushållsnära tjänster vill vi att du ska få den bästa servicen som finns att få. Våra medarbetare är noga utvalda personer som kan ge dig just detta.

SAAND kvalitetssäkrar arbetet hos uppdragsgivarna med hjälp av vår personalhandbok där riktlinjer för allt från tystnadsplikt, anmälningsplikt, rättigheter samt skyldigheter jämt emot uppdragsgivare och anhöriga, SAAND och kollegor regleras. Detta gör vi för att alla inblandade ska få högsta möjliga kvalitet.

SAAND Service & Omsorg AB bedriver assistansverksamhet med tillstånd från IVO, Inspektionen för Vård och Omsorg. Verksamhetschef är Andreas Sandberg.